Miody na prezent - idealny upominek - sklep internetowy Koneser Miodu

Miody na prezent

Miody to nieprzebrane bogactwo smaków i aromatów. Dla osób poszukujących nowych doznań stworzyliśmy specjalne zestawy miodów na prezent. Stanowią one połączenie słodkiego, „płynnego złota” ze smakami, które wzbogacają i doskonale uzupełniają smak miodu. Na przykład w niewielkich słoiczkach, w poręcznym opakowaniu, dostępne są irlandzkie miody z cynamonem, imbirem i cytryną. Z kolei w uroczym, drewnianym pudełku kryje się zestaw sześciu litewskich miodów z miętą pieprzową, z pigwą, z cytryną i imbirem, z czarną porzeczką, z jarzębiną i rokitnikiem. A to nie wszystkie niespodzianki dla naszych Koneserów Miodu! W eleganckich opakowaniach dostępne są miody premium, o nieoczywistych smakach i zaskakujących dodatkach, takich jak czarna trufla czy płatki 24-karatowego złota. Można z nich łatwo skomponować własny zestaw niecodziennych miodów.

Prezent idealny – miód premium

Miody premium to pomysł na doskonały prezent. Spośród licznych zestawów miodów możemy wybrać ten, który najmilej zaskoczy osobę obdarowaną. Zastanówmy się, jakie smaki preferuje i co lubi najbardziej? Słoiczek miodu premium stanie się w ten sposób wyjątkowym, spersonalizowanym prezentem Zestaw miodów w słoiczkach może być też ciekawym prezentem na ślub i jako podziękowaniem dla gości weselnych czy rodziców. W ten sposób wyrazimy wdzięczność, a jednocześnie pokażemy, że troszczymy się o zdrowie naszych bliskich.

 

 

 

 

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.