Oferta dla biznesu

Zapraszamy w miodową podróż dookoła świata! W naszej ofercie znajdziesz m.in.: miód manuka z dalekiej Australii, wielokwiatowy miód z barwnego Meksyku, miód spadziowy z antycznej Grecji, wrzosowy miód z tajemniczej Szkocji i wiele innych miodów. Z nami przekonasz się, że miody to cała paleta różnorodnych, czasem bardzo zaskakujących smaków. Od klasycznej słodyczy, po nuty wytrawne, owocowe, a nawet pikantne.

Za każdym miodem z naszej oferty stoi prawdziwa historia i regionalne warunki, w jakich został zebrany, takie jak włoskie promienia słońca czy bryza korsykańskiej plaży. Poznaj z nami smaki miodów niespotykane w Polsce, takie jak miód z kwiatów eukaliptusa, bożodrzewu, pomarańczy, jabłoni czy wiśni. Każdy z miodów, w zależności od pyłków rośliny, z jakiej został zebrany, ma odmienne właściwości odżywcze i wspiera organizm na inny sposób.

Chcesz docenić swoich kontrahentów słodkim prezentem? Szukasz nieszablonowych upominków dla swoich pracowników? Podaruj im zdrową słodycz zamkniętą w słoiczku! Napisz do nas - biuro@konesermiodu.pl i poznaj ofertę stworzoną specjalnie dla firm. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.